Sosyal Medya HesaplarımızJoymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Android TV’nizde izleyin.

 

SMART IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

Android TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda Smart IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

Google Play Store’u açın

 

Burası TV’nizin uygulama mağazasıdır. Smart IPTV uygulamasını buradan indireceğiz. Kumandanızdan menü tuşuna basın ve Google Play’ e tıklayın.

Smart IPTV uygulamasını indirin

 

Google Play’i açtıktan sonra arama kutucuğuna smart iptv yazın ve uygulamayı bulup indir (Install) butonuna tıklayın.

Smart IPTV uygulamasını açın

 

Uygulama, TV’nizin diğer uygulamaları arasına indi. Şimdi Smart IPTV uygulamasını açın. Ekranda sağ tarafta 12 haneli MAC adresinizi görüyorsunuz. Uygulamayı açtığınızda bu ekranda MAC adresinizi göremiyorsanız kumandanızdan OK tuşuna basılı tutun ve Device Info butonuna tıklayın. Bu şekilde MAC adresinizi görebilirsiniz.

siptv.app/mylist/ adresine gidin

 

Bilgisayarınızdan https://siptv.app/mylist/ adresine gidin. Bu ekranda iptv listemizi Smart IPTV uygulamasına yükleyeceğiz. Sonraki adım ile devam edin…

Örnek listeyi silin

 

Smart IPTV uygulamasını açtığımızda ekranda MAC adresinizi görmüştünüz. MAC adresinizi Delete playlist kutucuğuna yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ tarafta Playlist deleted! uyarısını göreceksiniz. Sonraki adım ile devam edin…

IPTV listenizi m3u linkiniz ile yükleyin

 

MAC adresinizi alt kutucuğa yazıp delete yaptıktan sonra üstteki kutucuğa yazın. Ortadaki URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın. (m3u_plus linkinizi paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda mail adresinize gönderiyoruz) Ardından Save online seçeneğini işaretleyip Upload butonuna tıklayın. “1 URL added! Restart the App. “uyarısını gördükten sonra diğer adıma geçebilirsiniz.

RESTART

 

Bilgisayarınız ile listenizi yükleme işini tamamladıktan sonra Smart IPTV uygulamasına geri dönün ve RESTART butonuna tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra kanal listeniz uygulamanızda belirecektir. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi Smart IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Alternatif yöntem: Kumandanızdan OK tuşuna basılı tutup Reload Playlist butonuna tıklarsanız kanal listeniz yüklenecektir.

Kanalları Kategorilere Ayırma
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Android TV’nizde izleyin.

 

GSE SMART IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

Android TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda GSE SMART IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

Google Play Store’u açın

 

Burası TV’nizin uygulama mağazasıdır. GSE SMART IPTV uygulamasını buradan indireceğiz. Kumandanızdan menü tuşuna basın ve Google Play’ e tıklayın.

GSE SMART IPTV uygulamasını indirin

 

Google Play’i açtıktan sonra arama kutucuğuna gse smart iptv yazın ve uygulamayı bulup indir (Install) butonuna tıklayın.

Xtream Codes API

 

Google Play’den GSE SMART IPTV uygulamasını indirdikten sonra açın. Uygulamayı açtıktan sonra menüden Xtream Codes API’ yi açın.

Yeni ekle

 

Xtream Codes API’ye girdikten sonra Ekle (+) butonuna tıklayın.

Bilgilerinizi girin

 

Xtream Codes API menüsünde ekle (+) butonuna tıkladığınızda açılan pencereyi görseldeki gibi doldurun. Sonra Kaydet/Eklemek butonuna tıklayın.

 

Bu bilgileri paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize gönderiyoruz. Bilgilerinizi girerken büyük-küçük harf dikkat edin ve boşluk bırakmayın.

Kaydettiğiniz hesaba girin

 

Xtream Codes API menüsünden üyelik bilgilerinizi girip kaydettikten sonra yine Xtream Codes API menüsünde kaydettiğiniz hesabı göreceksinizi. Hesabınıza tıklayın.

Bölüm seçin

 

Kaydettiğiniz hesaba tıkladığınızda LIVE – VOD – TV SERIES bölümlerini göreceksiniz. LIVE bölümünden canlı kanalları, VOD bölümünden film, dizi gibi kayıtlı içerikleri, TV SERIES bölümünden ise kayıtlı dizileri izleyebilirsiniz.

İşlem tamam

 

Seçtiğiniz bölüme ait kategoriler içinde kanalları açabilirsiniz. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi GSE SMART IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Android TV’nizde izleyin.

 

SS IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

Android TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda SS IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

Google Play Store’u açın

 

Burası TV’nizin uygulama mağazasıdır. SS IPTV uygulamasını buradan indireceğiz. Kumandanızdan menü tuşuna basın ve Google Play’ e tıklayın.

SS IPTV uygulamasını indirin

 

Google Play’i açtıktan sonra arama kutucuğuna ss iptv yazın ve uygulamayı bulup indir (Install) butonuna tıklayın.

Kurulumu tamamlayın

 

SS IPTV uygulamasını indirip açtığınızda sizi bu şekilde bir ekran karşılar. Bu ekranda ülke vs. önemli değil. Skip butonu ile geçin.

Ayarlar’a tıklayın

 

SS IPTV uygulamasını kurduktan sonra sağ üst köşeden ayarlar/settings butonuna tıklayın.

Kod alın

 

Uygulamanın ayarlar/settings menüsüne girdikten sonra General sekmesinde Get code/Kod al butonuna tıklayın. Tıkladığınızda hemen yan tarafında bir kod çıkacak. Bunu kaybetmeyin.

m3u linkinizi yükleyin

 

Bilgisayarınızdan https://ss-iptv.com/en/users/playlist/ adresine gidin. Paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize m3u linki gönderiyoruz. Bu linki SS IPTV uygulamasına yükleyin. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi SS IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Android TV’nizde izleyin.
Paketlerimizde Neler Var?

Sinema – Spor – Dizi – Belgesel – Yetişkin – Ulusal – Çocuk – Müzik – Yabancı ve daha bir çok kategoride yüksek çözünürlüklü kanallara hemen paketlerimizden birini satın alarak sahip olabilirsiniz.

Canlı Kanallar
VOD Kanallar