Sosyal Medya Hesaplarımız

Beko Android TV IPTV Kurulum

Android işletim sistemine sahip olan televizyonların sayısı gün geçtikçe artıyor. Buna son olarak Türkiye’de televizyon üreten yerli marka Beko da katıldı. Televizyonları incelediğimizde orijinal Android TV ekosisteminin sunduğu tüm özellikler Beko Android Smart TV’de yer alıyor. Bu televizyon üzerinde diğer tüm Android cihazlarda olduğu gibi IPTV yayınlarını izleyebilirsiniz.

Beko Android TV IPTV Kurulum Aşamaları

1. Google Play Store üzerinden Downloader by AFTVnews uygulamasını indirin ve açın. (Turuncu renkli uygulama).
2. Home sekmesine gelip oradaki kutucuğa tvboxplayer.app yazıp GO yapın.
3. Uygulamayı indirecektir INSTALL yapın ve Bilinmeyen kaynaklardan uygulamaya yükleme izin verin yani sağ taraftan açılan menüden Downloader by AFTVnews uygulamasına izin verin.

Uygulama başarılı bir şekilde yüklendi 👍

TV Box Player uygulamasını açabilirsiniz.

TV Box Player uygulaması sizden 1234567891 şeklinde bir aktivasyon kodu isteyecektir. Aktivasyon kodu Joymaxiptv üzerinden IPTV aboneliği satın aldığınızda WhatsApp Canlı Destek üzerinden size gönderilecektir.

Canlı Destek üzerinden aldığınız aktivasyon kodunu uygulamaya girdiğinizde kanal listeniz otomatik olarak 5-10 saniye içerisinde yüklenir. Başka herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Aktivasyon kodunuz size özeldir hiç kimseyle paylaşmayın.

Hesabınızda tüm kanal listesi yer alacaktır. Kanal listesi gruplandırılmış bir şekilde görünecektir.

Kanal listesi üyeliğinizin süresi boyunca otomatik güncellenir. TV Box Player her giriş yaptığınızda kanal listesini otomatik güncellemektedir.

TV Box Player reklamsız ve ücretsiz iptv uygulamasıdır.

İyi seyirler dileriz.

Yeni WhatsApp Numaramız: +44 7307 944671
Yeni WhatsApp Numaramız: +44 7307 944671