Sosyal Medya Hesaplarımız

Blanca Silver Box IPTV Yükleme

Blanca Silver Box ile iptv izleyebilirsiniz. Kumandanızla kanallar arasında gezinebilir, istediğiniz kanalı açabilir ve diğer tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz.

 

* Gerekli: Blanca Silver Box ile iptv izlemek için JOYMAXIPTV üyesi olmalısınız.

Blanca Silver Box ile nasıl iptv izlenir?

  1. Blanca Silver Box cihazınızın kumandası üzerinden menü tuşuna basınız ve menülerde Ağ kısmındaki Xtream Code bölümüne giriş yapınız.
  2. Joymaxiptv’den satın aldığınız URL, Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerinizi cihazınıza giriniz ve Giriş’e tıklayınız. IPTV kanalları ortalama 1 dakika içerisinde cihazınıza yüklenecektir.

 

IPTV kanal listesinde bulunan kanallardan herhangi bir kanal seçimi yapabilir yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.

Blanca Silver Box cihazına iptv server bilgileri (URL, Kullanıcı Adı ve Şifre) ile yükleme yapıldığından dolayı başlangıçta 1 defa kurulum yapılması yeterlidir. IPTV kanal listesinde herhangi bir güncelleme yapılması durumunda güncellemeleri otomatik alır, yeniden kurulum yapmak gibi işlemler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Not: IPTV yayınlarından daha iyi verim alabilmek adına Blanca Silver Box cihazınızı kablolu bir şekilde modeme bağlamanızı tavsiye ederiz. Kablolu yapılan internet bağlantısı kablosuz (wifi) internet bağlantısına göre daha sağlıklı olacaktır. İyi seyirler dileriz.