Sosyal Medya Hesaplarımız

Dreamstar Mini HD IPTV Yükleme

dreamstar-mini-iptv-yukleme

Dreamstar Mini HD ile iptv izleyebilirsiniz. Kumandanızla kanallar arasında gezinebilir, istediğiniz kanalı açabilir ve diğer tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz.

 

* Gerekli: Dreamstar Mini HD 3D ile iptv izlemek için JOYMAXIPTV üyesi olmalısınız.

Dreamstar Mini HD ile nasıl iptv izlenir?

  1. Dreamstar Mini HD cihazınıza iptv yüklemek için Joymaxiptv’den satın aldığınız tvlist.txt dosyasını bilgisayarınıza indirin ve USB’ye atıp cihazınıza takın.
  2. Dreamstar Mini HD cihazınızın kumandası üzerinden Menü tuşuna basınız ve açılan ekrandan Multimedia kısmına giriş yapınız.
  3. Multimedia bölümünde Youtube – N32 Oyunlar – DLNA – IPTV gibi alt menüler karşınıza gelecektir. Buradan IPTV kısmına giriş yapınız.
  4. IPTV menüsüne giriş yaptıktan sonra kumandanız üzerinden “OK” tuşuna basınız. Ekranın sol kısmında IP TV Kanal Listesi adı altında küçük bir kısım açılacaktır. Açılan bu kısmın altında Kırmızı (Ekle) , Yeşil (Düzenle) , Sarı (Sil) , Mavi (Yükle) , (i) Hepsini Sil gibi kısımları göreceksiniz.
  5. Dreamstar Mini HD cihazınızın kumandası üzerinden Mavi (Yükle) tuşuna basınız. Ortalama 1 dakika içerisinde usb flash belleğinin içerisinde yer alan tvlist.txt dosyası cihazınıza yüklenecektir ve iptv kanal listesi cihazınızda alt alta listelenecektir.