Sosyal Medya Hesaplarımız

Gizlilik ve Güvenlik

Anasayfa » Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizde kaydı yapılan kullanıcı adı, şifre ve diğer özel kullanıcı bilgileri 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Bu bilgilere yalnızca yönetici sıfatı taşıyan yetkili personellerimiz erişim sağlayabilmektedir. Kullanıcılarımız, tarafımızdan abonelikleri için temin ettikleri bilgileri güvenlikleri için 3. şahıslar ile paylaşmamalıdır. Kullanıcı bilgilerinin güvenliği tamamen kullanıcılarımıza aittir.

İletişim kanallarımızda, sosyal medya veya herhangi bir internet platformunda çalışanlarımızın şahsına veya markamıza doğrudan veya dolaylı olarak her türlü hakaret, karalama, küfür, gerçeği yansıtmayan ifadeler kullanılması, kullanan kişinin bünyemizde ki mevcut aboneliğinin tarafımızca iptal edilmesi ve ücret iadesi yapılmaması hakkı saklı tutulmaktadır.

Kullanıcılarımız, abone olunan paketlerin internet üzerinden veri akışı sağlanması şeklinde çalışması sebebi ile akışların sağlandığı sunuculardan ve yayınlardan kaynaklı oluşabilecek her türlü planlı ve plansız teknik çalışmalar sonucu doğabilecek kesintiler olabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır. Genel sorunlar için duyuru ile bilgilendirme yapılarak bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Sitemizi kullanan tüm kullanıcılar iletişim için herzaman iletişim sayfamızı kullanabilir. İnternet üzerinden yapılacak her işlem için kesinti ve teknik sorunların oluşabileceğini, internette hiç bir şeyin %100 stabil kalmayacağı sadece müdahaleler ile iyi şekilde durabileceği ve bunları yapıyor olmamız maddesini sitemizi kullanan tüm kullanıcılar biliyor olarak kabul etmekteyiz.

—–

The user name, password and other special user information recorded on our site are not shared with third parties. This information can only be accessed by our authorized personnel who have a managerial position. Our users should not share with third parties for the security of the information they provide for our subscriptions. The security of user information belongs entirely to our users.

We reserve the right to use all kinds of insults, slander, profanity, non-truthful expressions in our communication channels, social media or any internet platform personally or directly or indirectly to our markers, to cancel our current subscription and to make a fee.

Since our users work on the way of providing data flow over the internet for subscribed packages, any planned and unplanned technical work that may be caused by the servers and the broadcasts are considered to be accepted as interruptions. For general problems, information is shared with announcements. All users who use our site can use our usual contact page for communication. We assume that all users who use our site know that there will be interruptions and technical problems for every process to be done over the internet, that nothing on the internet will be 100% stable and that we can only do well with interventions and we are doing them.