Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Joymaxiptv olarak Türkiye’ de ve birçok ülkede en iyi iptv hizmetini veren marka olmak için tüm personellerimiz ile çalışmaktayız. 3000+ HD kanalımız ile bol kanal seçeneği, spor, belgesel, sinema, eğlence, müzik, çocuk, bilim, teknoloji, yetişkin ve bir çok premium kanal kategorisi ile bol kanal seçeneğini sizler için sunuyoruz.

Uzman ekibimiz ve kaliteli yayınlarımız ile en iyi iptv serverini sizlere sunmak için çalışıyoruz. Yayın kalitemizi test yayını satın alarak sizde görebilirsiniz. Satın alma konusunda mümkün olduğunca müşteri memnuniyeti adına uygun tuttuğumuz fiyatlar ile fiyat-performans paketlerimizi sizlerle tanıştırıyoruz. Güvenli ödeme seçenekleri ile kolay ve hızlı ödeme yapabilir, paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın aldığınız paketin kurulumu için kurulum sayfamızda anlatımlar mevcuttur. Kurulum sayfamızda sizin için yetersiz bilgi varsa bizden yardım alabilirsiniz.

Referanslar sayfamızda kullanıcılarımızın hakkımızdaki yorumlarını/görüşlerini inceleyebilirsiniz. İşte bu yüzden Joymaxiptv! Siz hala tanışmadınız mı?

Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir veya canlı destekten bize yazabilirsiniz.