Sosyal Medya Hesaplarımız

IPTV Kanal Listesi Güncelleme


Televizyon yayınları hayatımıza girdiğinden beri içerisinde yer alan kanal listesine aşina olduk diyebiliriz. Hatta bir çoğumuz farkına varmadan açmak istediğimiz kanalı kumandaya tuşlayıp izlemek istediğimiz kanalı açabiliyoruz.

Zamanla televizyonunuzda yer alan kanalları sıra sıra gezip değiştirdiğinizde bazı kanalların boş yani açılmadığını sinyal yok, geçersiz kanal gibi uyarıları ekranda görmüşsünüzdür. Bu durumu o an için çok önemsememiş olabilirsiniz aslında yeterli teknik bilgiye sahipseniz yapacağınız bir manuel kanal liste güncellemesi ile çözülebiliyor ve tüm kanallar yerine geliyor aktif oluyor.

Son yıllarda gelişen internet üzerinden televizyon yayıncılığı kısaca iptv ile her zaman güncel listeye sahip olmanız sağlanıyor. Üstelik sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor ve teknik bilginizin olması gerekmiyor. Bu nasıl olacak diye sorarsanız kısaca şöyle anlatalım. Bir iptv aboneliği satın aldığınızda size iptv link ve iptv server bilgileri verilecektir. Bu bilgileri uyumlu cihazlarınıza kurduğunuzda artık size özel ayrılan sunucuya bağlanmış olacaksınız. Her giriş yaptığınızda cihazınız ve size ait olan iptv sunucusu birbiri ile haberleşiyor. Yeni bir kanal, bir film gibi herhangi yeni bir içerik olduğunda cihazınız bunu otomatik olarak arka planda yüklemesini yapacaktır. Üstelik bu işlem hızlı bir şekilde tahmini olarak 30 saniye ile 1 dakika arasında gerçekleşecektir.

Unutmayın! Link ve server bilgileri ile kurulum yapıldığında iptv kanal listeniz her zaman otomatik güncellenir. Tüm bu hizmetler üyelik paketlerine dahildir ve tüm kullanıcılarımıza sağlıyoruz. Hemen iptv aboneliği satın alabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. 5 dakika da aktivasyon yapılmaktadır. Joymaxiptv