Sosyal Medya Hesaplarımız

iPTV Spor Kanalları

Kanal listesinde yer alan 100 ‘den fazla yerli ve yabancı iptv spor kanalını HD (1280×720) ve Full HD (1920×1080) görüntü kalitesi alternatifi ile izleyebilirsiniz.

Joymaxiptv bünyesinde başta Türkiye olmak üzere Almanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, İspanya, Hırvatistan ve Katar ülkelerinin spor kanalları yer almaktadır. Birçok yabancı karşılaşmaları Türkçe kanalda izlerken, aynı zamanda karşılaşmanın oynandığı ülkenin spor kanalında veya karşılaşmayı yayınlayan farklı bir ülkenin spor kanalı üzerinden canlı ve naklen izleme olanağı sunulmaktadır.

1 yıl takvimi boyunca Joymaxiptv tarafından ortalama +15000 üzerinde canlı spor karşılaşması yayınları iptv spor kanalları üzerinden kullanıcılara aktarılmaktadır. (Futbol, Basketbol, Tenis, Voleybol karşılaşmaları.) (Ülke ligleri, Şampiyonlar ligi, Avrupa ligi ve diğer turnuvalar.)

Bahsi geçen tüm bu iptv spor kanalları satışını yaptığımız iptv paketlerinin içerisinde yer almaktadır. Hemen sizde iptv paketi alabilir, spor ve diğer birçok çeşitli içerik kanallarını Smart TV, Bilgisayar, Telefon-Tablet, IPTV Box cihazları üzerinden izleyebilirsiniz.

Joymaxiptv – Avrupa’nın en iyi iptv yayın sağlayıcısı.