Sosyal Medya Hesaplarımız

Korax Hitech Vipbox Gold IPTV Yükleme

korax vipbox gold iptv yükleme

Korax Hitech Vipbox Gold ile iptv izleyebilirsiniz. Kumandanızla kanallar arasında gezinebilir, istediğiniz kanalı açabilir ve diğer tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz.

 

* Gerekli: Korax Hitech Vipbox Gold ile iptv izlemek için JOYMAXIPTV üyesi olmalısınız.

Korax Hitech Vipbox Gold ile nasıl iptv izlenir?

  1. Korax Hitech Vipbox Gold cihazınızın kumandası üzerinden Menü tuşuna basın ve ardından Medya sekmesinden Xtream kısmına giriş yapın (Xtream menüsüne direkt olarak kumandanız üzerinden IPTV tuşu ile de erişim sağlayabilirsiniz).
  2. Xtream menüsü açıldığında ekranın sol alt bölümünde Kırmızı renkli “Giriş” kısmı görünecektir. Kumandanız üzerinden kırmızı tuşa basınız. Ekranda XTREAM Ayarları olarak yeni bir pencere açılacaktır. Server bilgileri ile iptv kurulum işlemi bu kısım üzerinden yapılmaktadır. Bu pencerede URL, Port, Kullanıcı Adı ve Şifre bilgileri istenmektedir.
  3. Joymaxiptv’den satın aldığınız kullanıcı bilgilerinizi yazıp giriş yapın. Kanal listeniz yüklenecektir. İyi seyirler dileriz.

 

Bilgilendirme: Korax Hitech Vipbox Gold cihazına 3 farklı yöntem ile IPTV kurulumu yapılabilmektedir:

  1. XTREAM Ayarları kısmından server bilgileri (URL, Port, Kullanıcı Adı ve Şifre) ile yapılmaktadır. (Bu yöntem ile kurulum yapıldığında otomatik güncelleme alırsınız. Bunu önermekteyiz.)
  2. XTREAM Ayarları kısmından usb flash belleğiniz ile iptv m3u dosyası yükleyebilirsiniz.
  3. IPTV menüsünde bulunan (kumandanız üzerinden IPTV tuşuna bastığınızda açılır) DIY kısmından iptvlist.txt dosyası yükleyebilirsiniz.

 

Not: Korax Hitech Vipbox Gold cihazından daha iyi verim alabilmek adına yazılım güncellemelerini yükleyin ve en son güncel yazılımı kullanın.