Sosyal Medya Hesaplarımız

Korax ipPlus v3 iPTV Nasıl Yüklenir?

korax-ipplus-v3-iptv-yukleme

Korax ipplus v3 ile iptv izleyebilirsiniz. Kumandanızla kanallar arasında gezinebilir, istediğiniz kanalı açabilir ve diğer tüm kontrolleri sağlayabilirsiniz.

 

Korax ipplus v3 iptv uyumlu uydu alıcısı gelişmiş özellikleri sayesinde iptv yükleme işlemi oldukça kolaydır. Aşağıdaki kurulum anlatımlarını aynı şekilde uyguladığınız takdirde 1 dakikada korax ipplus v3 cihazınıza iptv yükleme işlemini tamamlayabilir, anında yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. Joymaxiptv’nin sunmuş olduğu iptv server yayıncılığı ve kullandığı yazılım Korax ipplus v3 cihazı ile %100 uyumlu çalışmaktadır ve kaliteli iptv yayınları izlemenizi sağlamaktadır.

 

* Gerekli: Korax ipplus v3 ile iptv izlemek için JOYMAXIPTV üyesi olmalısınız.

Korax ipplus v3 ile nasıl iptv izlenir?

  1. Korax ipplus v3 cihazının Ayarlar > IPTV menüsüne giriş yapınız.
  2. IPTV menüsünde URL, PORT, KULLANICI ADI, ŞİFRE gibi bilgilerin yazılacağı bir ekran karşınıza çıkacaktır. Joymaxiptv’den satın aldığınız kullanıcı bilgilerinizi yazıp kaydedin.
  3. Ortalama 1 dakika içerisinde Joymaxiptv’nin sunduğu 20.000+ iptv kanal listesi cihazınıza yüklenecektir. Yükleme sonrasında kanal seçimi yapabilir, yayınları izlemeye başlayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

 

Önemli Bilgiler;

Korax ipplus v3 cihazına iptv server bilgileri (URL, PORT, KULLANICI ADI, ŞİFRE) ile kurulum yapıldığından dolayı başlangıçta tek seferlik kurulum yapılması yeterlidir. Böylelikle iptv kanal listesinde herhangi bir güncelleme olması durumunda (yeni kanal eklenmesi vb.) değişiklikler Joymaxiptv’nin yayın sunucuları tarafından cihazınıza gönderilecek ve cihazınız otomatik olarak bu güncellemeleri yükleyecektir.

Korax ipplus v3 cihazı üzerinde iptv yayınlarından daha iyi performans almak için cihaz ile internet modemi arasında kablolu (CAT 6 veya CAT 7 standartlarına uygun ethernet kablosu kullanınız) internet bağlantısı yapılması önerilmektedir.

Joymaxiptv ‘nin sunduğu iptv server yayınları ve kullanılan yazılım teknolojisi Korax ipplus v3 cihazı ile %100 uyumlu, hızlı ve stabil olarak çalışmaktadır.