Sosyal Medya HesaplarımızJoymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını LG Smart TV’nizde izleyin.

 

SMART IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

LG Smart TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda Smart IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

LG Smart World’ü açın

 

Burası TV’nizin uygulama mağazasıdır. Smart IPTV uygulamasını buradan indireceğiz. Kumandanızdan menü/smart tuşuna basın ve LG Smart World’ e tıklayın.

Smart IPTV uygulamasını indirin

 

LG Smart World’ü açtıktan sonra arama kutucuğuna smart iptv yazın ve uygulamayı bulup indir (download) butonuna tıklayın.

Smart IPTV uygulamasını açın

 

Uygulama, TV’nizin diğer uygulamaları arasına indi. Şimdi Smart IPTV uygulamasını açın. Ekranda sağ tarafta 12 haneli MAC adresinizi görüyorsunuz. Uygulamayı açtığınızda bu ekranda MAC adresinizi göremiyorsanız alt tarafta yer alan “Settings” butonuna tıklayın. Açılan ekranda görebilirsiniz. MAC adresiniz bir sonraki adımda lazım olacak.

siptv.app/mylist/ adresine gidin

 

Bilgisayarınızdan https://siptv.app/mylist/ adresine gidin. Bu ekranda iptv listemizi Smart IPTV uygulamasına yükleyeceğiz. Sonraki adım ile devam edin…

Örnek listeyi silin

 

Smart IPTV uygulamasını açtığımızda ekranda MAC adresinizi görmüştünüz. MAC adresinizi Delete playlist kutucuğuna yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ tarafta Playlist deleted! uyarısını göreceksiniz. Sonraki adım ile devam edin…

IPTV listenizi m3u linkiniz ile yükleyin

 

MAC adresinizi alt kutucuğa yazıp delete yaptıktan sonra üstteki kutucuğa yazın. Ortadaki URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın. (m3u_plus linkinizi paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda mail adresinize gönderiyoruz) Ardından Save online seçeneğini işaretleyip Upload butonuna tıklayın. “1 URL added! Restart the App. “uyarısını gördükten sonra diğer adıma geçebilirsiniz.

Reload

 

Bilgisayarınız ile listenizi yükleme işini tamamladıktan sonra Smart IPTV uygulamasına geri dönün ve ekranın alt tarafında gördüğünüz Reload butonuna tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra kanal listeniz uygulamanızda belirecektir. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi Smart IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Kanalları Kategorilere Ayırma
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını LG Smart TV’nizde izleyin.

 

SS IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

LG Smart TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda SS IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

LG Smart World’ü açın

 

Burası TV’nizin uygulama mağazasıdır. Kumandanızdan menü/smart tuşuna basın ve LG Smart World’ e tıklayın.

SS IPTV uygulamasını indirin

 

LG Smart World’ü açtıktan sonra arama kutucuğa ss iptv yazıp uygulamayın bulun ve indirin. (Install butonuna tıklayın)

Kurulumu tamamlayın

 

SS IPTV uygulamasını indirip açtığınızda sizi bu şekilde bir ekran karşılar. Bu ekranda ülke vs. önemli değil. Skip butonu ile geçin.

Ayarlar’a tıklayın

 

SS IPTV uygulamasını kurduktan sonra sağ üst köşeden ayarlar/settings butonuna tıklayın.

Kod alın

 

Uygulamanın ayarlar/settings menüsüne girdikten sonra General sekmesinde Get code/Kod al butonuna tıklayın. Tıkladığınızda hemen yan tarafında bir kod çıkacak. Bunu kaybetmeyin.

m3u linkinizi yükleyin

 

Bilgisayarınızdan https://ss-iptv.com/en/users/playlist/ adresine gidin. Paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize m3u linki gönderiyoruz. Bu linki SS IPTV uygulamasına yükleyin. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi SS IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Kanalları Kategorilere Ayırma

Görselde gördüğünüz gibi SS IPTV uygulamanızın Settings menüsünde Apperance sekmesine tıklayın ve Common configuration altında Split content by groups kutucuğunu işaretleyin. Bu şekilde kanalları gruplandırma özelliği aktif olacaktır.
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını LG Smart TV’nizde izleyin.
Paketlerimizde Neler Var?

Sinema – Spor – Dizi – Belgesel – Yetişkin – Ulusal – Çocuk – Müzik – Yabancı ve daha bir çok kategoride yüksek çözünürlüklü kanallara hemen paketlerimizden birini satın alarak sahip olabilirsiniz.

Canlı Kanallar
VOD Kanallar