Sosyal Medya Hesaplarımız

Philips Android TV IPTV Kurulum


Android işletim sistemine sahip televizyonlar gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Televizyon üreten firmaların Android tercih etmesindeki en büyük neden arkasında Google Play Store gibi dev uygulama mağazasının yer almasıdır. Uygulama marketinde yer alan binlerce uygulamayı doğrudan televizyona indirip kullanabiliyoruz. Buna ek olarak Android işletim sisteminin hızlı olması, kolay kullanım sağlaması gibi özellikler kullanıcılar tarafından beğenilmektedir.

Hollanda merkezli televizyon üreticisi olan Philips, ürettiği televizyonlarda Android işletim sistemine yer vermektedir. Philips Android TV üzerinde IPTV kullanabilirsiniz. Harici bir cihaza, dekodere vs. gerek yoktur. Tıpkı izlediğiniz standartlarda olan uydu yayınları gibi kullanılabilmektedir. Televizyonu internete bağlamanız yeterlidir. IPTV doğrudan televizyona kurulmaktadır. Sizde Philips Android TV sahibiyseniz ve IPTV kullanmak istiyorsanız TV Box Player uygulamasını televizyona indirin. Kurulum anlatımları için aşağıdaki adımları sırasıyla yapabilirsiniz veya video anlatımdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Philips Android TV IPTV Kurulum Aşamaları

1. Google Playstore üzerinden Downloader by AFTVnews uygulamasını indirin ve açın. (Turuncu renkli uygulama).
2. Home sekmesine gelip oradaki kutucuğa tvboxplayer.app yazıp GO yapın.
3. Uygulamayı indirecektir INSTALL yapın ve Bilinmeyen kaynaklardan uygulamaya yükleme izin verin yani sağ taraftan açılan menüden Downloader by AFTVnews uygulamasına izin verin.

Uygulama başarılı bir şekilde yüklendi 👍

TV Box Player uygulamasını açabilirsiniz.

TV Box Player uygulaması sizden 1234567891 şeklinde bir aktivasyon kodu isteyecektir. Aktivasyon kodu Joymaxiptv üzerinden IPTV aboneliği satın aldığınızda WhatsApp Canlı Destek üzerinden size gönderilecektir.

Canlı Destek üzerinden aldığınız aktivasyon kodunu uygulamaya girdiğinizde kanal listeniz otomatik olarak 5-10 saniye içerisinde yüklenir. Başka herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Aktivasyon kodunuz size özeldir hiç kimseyle paylaşmayın.

Hesabınızda tüm kanal listesi yer alacaktır. Kanal listesi gruplandırılmış bir şekilde görünecektir.

Kanal listesi üyeliğinizin süresi boyunca otomatik güncellenir. TV Box Player her giriş yaptığınızda kanal listesini otomatik güncellemektedir.

TV Box Player reklamsız ve ücretsiz iptv uygulamasıdır.

İyi seyirler dileriz.