Sosyal Medya Hesaplarımız

Profesyonel IPTV Server Markası

Anasayfa » Profesyonel IPTV Server Markası

Profesyonel IPTV Server Markası

JOYMAXIPTV

Hemen satın alın, kolayca kurun,
kaliteli iptv kanallarına erişin.

HD Görüntü Kalitesi

IPTV server paketlerimizde bulunan kanal listesinde SD-HD-FULL HD görüntü çözünürlüklerine sahip yüzlerce içerik mevcuttur.

Kategorik Kanal Listesi

Sinema, Spor, Belgese, Dizi, Yetişkin, Ulusal, Müzik, Çocuk gibi kategorilere ayrılmış kanallar ile rahat kullanım avantajına sahip olun.

Güvenli Ödeme Yöntemleri

Joymaxiptv üyeliğinizi 3D secure ile güvenle satın alın. (Kredi Kartı / Banka Kartı) Üyelik bilgileriniz mail adresinize gönderilsin. Hemen izlemeye başlayın.

Avrupa’nın En İyi IPTV Server’ı ile Tanışın
Hemen satın alın, kolayca kurun, izlemeye başlayın. Smart TV, bilgisayar, akıllı telefon, tablet, iptv destekli cihazlarınızda izleyin. Türkiye, Almanya, Fransa, İngiltere ve daha bir çok ülkede iptv kullanıcılarının tercihi joymaxiptv ye siz de katılın. Kaliteli iptv server deneyimini yaşayın. Sitemizin üst ve alt menülerinde sizlere kolaylık olması için hazırladığımız sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Kanal listesi sayfamızı, fiyatlar sayfamızı, satın aldıktan sonra kurulum için kurulum sayfamızı ve yardıma ihtiyacınız olursa iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HD Görüntü Kalitesinde İzleyin
Listemizde yer alan binlerce kaliteli iptv server kanalını yüksek çözünürlüklerde izleyin. Görüntü kalitesinin farkına varın. Kanal listemizde yer alan sinema, spor, belgeseli dizi, yetişkin içerikleri, ulusal kanallar, çocuk kanalları ve müzik kanalları gibi yüzlerce kaliteli iptv kanalını SD – HD – FULL HD – 4K görüntü çözünürlüklerinde izleyin. Üstelik önemli kanallar alternatif çözünürlüklere sahiptir. Yüksek çözünürlüklü kanallar için bağlantınız yetersiz kalırsa düşük çözünürlüklü alternatiflerimiz mevcuttur. Kaliteli bir iptv server paketine sahip olmak için hemen satın alın.

Listemizde Neler Var?

Kategoriler

 

Sinema – Spor – Dizi – Belgesel – Yetişkin – Ulusal – Çocuk – Müzik – Yabancı ve daha bir çok kategoride yüksek çözünürlüklü kanallara hemen paketlerimizden birini satın alarak ulaşabilirsiniz.

Canlı Kanallar 100%
VOD Kanallar 90%