Sosyal Medya Hesaplarımız

S.S.S

Anasayfa » S.S.S
Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları
iPTV ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.
Bilgisayarımdan iptv izleyebilir miyim?
Evet. Kurulum sayfamızda resimli anlatımı mevcuttur..
Smart TV den iptv izleyebilir miyim?
Evet. Smart TV' ye Smart IPTV, SS IPTV, KODI, GSE Smart IPTV, NET IPTV, SET IPTV gibi uygulamalardan birini yüklemeniz yeterlidir.
Android cihazlardan iptv izleyebilir miyim?
Evet. Android telefon, tablet veya TV BOX cihazlarınızdan izleyebilirsiniz. Kurulum sayfamızda ki android sekmesini inceleyebilirsiniz.
IOS cihazımdan iptv izleyebilir miyim?
Evet. iOS ve Apple cihazlardan izleyebilirsiniz. Kurulum sayfamızda ki iOS sekmesini inceleyebilirsiniz.
Kanallardaki görüntü kalitesi nasıl?
Canlı kanallarımız SD - HD - Full HD, vod kanallarımız ise SD - HD - Full HD - 4K görüntü kalitelerine sahiptir.
4K kalitesinde iptv yayınları izleyebilir miyim?
4K yayınları kaldırabilecek bir internet hızınız var ise sorunsuz izleyebilirsiniz. 4K görüntü alabilmek için donanımınızın da yeterli olması gerekmektedir. 4K yayınlar paketlerimizde mevcuttur. (4K görüntü kalitesi sadece VOD içeriklerimizde mevcuttur. Canlı kanallarımızda mevcut değildir.)
Aynı anda farklı cihazlardan iptv izleyebilir miyim?
Hayır. Aynı anda 1 cihazda izleyebilirsiniz. Bir cihazda kapatıp diğerinde açabilirsiniz.
Yayınlarda kesinti veya donma oluyor mu?
iPTV yayınlarını sağlıklı izleyebilmek için güçlü bir internet alt yapısına sahip olmanız gerekmektedir. İnternet servis sağlayıcınız tarafından bağlantınızın yurt dışı çıkışları zayıflatılmamalıdır. Bulunduğunuz ülkede yoğun internet kullanımı sırasında bağlantınız servis sağlayıcınız tarafından zayıflatılmamalıdır. Bunlar yaşanmadığı takdirde sunucularımızda planlı veya plansız bir bakım/kesinti olmadığı sürece, hizmet aldığımız ve yönetimi bizde olmayan ek servislerin hatasız çalışması durumunda (datacenterlar vb.) yayınlarımız sizlere sağlıklı bir şekilde ulaşacaktır. Önerdiğimiz internet hızı bilgisi için sitemizin SPEEDTEST sayfasını ziyaret ediniz.
İnternet hızım kaç mbps olmalı?
Minimum 12 mbps internet hızı öneriyoruz. Lütfen daha fazla detay için SPEEDTEST sayfamızı ziyaret ediniz. https://www.joymaxiptv1.com/iptv-speedtest/
Hangi yöntemler ile ödeme yapabilirim?
Kredi Kartı, Banka Kartı ve Kripto paralar ile ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Ödeme yöntemlerimize fiyatlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Taksit ile iptv satın alabilir miyim?
Hayır. Sadece tek çekim seçeneği mevcuttur.
Yetişkin kanallarını ekleme ve çıkartma yapılıyor mu?
Dosyanız oluşturulurken tarafınıza bu içerikleri isteyip istemediğiniz sorulacak ve talebiniz doğrultusunda dosyanız kalıcı olarak oluşturulacaktır. Yetişkin kanalları, dosyanız açılırken hariç olarak açılırsa sonradan eklenemez. Dahil olarak açılırsa m3u dosyanızı bilgisayarınızda notepad++ programı ile düzenleyerek sonradan çıkartabilirsiniz. Bu işlemi kullanıcının yapması gerekmektedir.
Güncel kanal listemi nasıl temin edebilirim?
Size verilen m3u linkinden güncel dosyanızı her tıklamada tekrar indirebilirsiniz.
Test yayınları ücretli mi?
Evet. Test yayınlarımız mevcut müşterilerimizi korumak adına ücretlidir. Test paketinden üst paketlere geçişlerde indirim avantajı mevcuttur. Detaylar için Test Yayını sayfamızı inceleyebilirsiniz.
İade seçeneği mevcut mu?
Dijital bir hizmet olduğu için iade seçeneğimiz bulunmamaktadır.
Paketler arasında fark ödenerek geçiş yapılabilir mi?
Hayır. Her paketi tekil olarak sitemizde yazan fiyattan satın alabilirsiniz.
Sunucularınız hakkında bilgi verir misiniz?
Sunucularımız Bulgaristan ve Almanya' da bulunmaktadır. Her sunucumuz kapasitesinin %30 u kadar boş bırakılır. Sunucu sayımız bu kapasitelere ulaşıldığında yenilenir.
Yayınlar ne kadar geriden geliyor?
Sunucularımız ile aranızdaki veri alışverişi hızına bağlı olarak 30 saniye - 60 saniye arasında sürelerde yayınlar sizlere ulaşmaktadır.
Ek ücret var mı?
Satın aldığınız iptv üyeliği için herhangi bir ek ücret talep etmeyiz. Çoğu sitenin yaptığı sunucu yükseltmeleri adı altında alınan sahte ücretler sitemizde yoktur. Kaç aylık paket satın aldıysanız süreniz bitene kadar ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz.