Sosyal Medya HesaplarımızJoymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Samsung Smart TV’nizde izleyin.

 

SMART IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

Samsung Smart TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda Smart IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

Samsung Apps’i açın

 

Burası TV’nizin uygulama mağazasıdır. Smart IPTV uygulamasını buradan indireceğiz. Kumandanızdan menü tuşuna basın ve APPS’ e tıklayın.

Smart IPTV uygulamasını indirin

 

Samsung Apps’i açtıktan sonra arama kutucuğuna smart iptv yazın ve uygulamayı bulup indir (download) butonuna tıklayın.

Smart IPTV uygulamasını açın

 

Uygulama, TV’nizin diğer uygulamaları arasına indi. Şimdi Smart IPTV uygulamasını açın. Ekranda sağ tarafta 12 haneli MAC adresinizi görüyorsunuz. Uygulamayı açtığınızda bu ekranda MAC adresinizi göremiyorsanız alt tarafta yer alan “Settings” butonuna tıklayın. Açılan ekranda görebilirsiniz. MAC adresiniz bir sonraki adımda lazım olacak.

siptv.app/mylist/ adresine gidin

 

Bilgisayarınızdan https://siptv.app/mylist/ adresine gidin. Bu ekranda iptv listemizi Smart IPTV uygulamasına yükleyeceğiz. Sonraki adım ile devam edin…

Örnek listeyi silin

 

Smart IPTV uygulamasını açtığımızda ekranda MAC adresinizi görmüştünüz. MAC adresinizi Delete playlist kutucuğuna yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ tarafta Playlist deleted! uyarısını göreceksiniz. Sonraki adım ile devam edin…

IPTV listenizi m3u linkiniz ile yükleyin

 

MAC adresinizi alt kutucuğa yazıp delete yaptıktan sonra üstteki kutucuğa yazın. Ortadaki URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın. (m3u_plus linkinizi paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda mail adresinize gönderiyoruz) Ardından Save online seçeneğini işaretleyip Upload butonuna tıklayın. “1 URL added! Restart the App. “uyarısını gördükten sonra diğer adıma geçebilirsiniz.

Reload

 

Bilgisayarınız ile listenizi yükleme işini tamamladıktan sonra Smart IPTV uygulamasına geri dönün ve ekranın alt tarafında gördüğünüz Reload butonuna tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra kanal listeniz uygulamanızda belirecektir. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi Smart IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Kanalları Kategorilere Ayırma
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Samsung Smart TV’nizde izleyin.

 

NET IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

Samsung Smart TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda NET IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

Samsung Apps’i açın

 

Burası TV’nizin uygulama mağazasıdır. Kumandanızdan menü tuşuna basın ve APPS’ e tıklayın. Arama kutucuğu ile aratıp NET IPTV uygulamasını indirin.

NET IPTV uygulamasını açın

 

NET IPTV uygulamasını indirdikten sonra açın. İşaretli yerde 12 haneli MAC adresiniz olacak.

netiptv.eu/upload adresine gidin

 

Bilgisayarınızdan www.netiptv.eu/upload adresine gidin. MAC adresinizi sağdaki kutucuğa yazıp Delete All butonuna tıklayın. Sonra soldaki kutucuğa yazıp Add List butonuna tıklayın.

Upload

 

Paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize m3u_plus linkinizi gönderiyoruz. Bu linki baştan sona kopyalayıp URL 1 kutucuğuna yapıştırın ve Add List butonuna tıklayın. Ekranda listenizin yüklendiğine dair uyarı çıkacaktır.

Uygulamanızı kapatıp açın

 

Bilgisayarınız ile listenizi yükleme işlemini tamamladıktan sonra Smart TV’nize geçin ve NET PTV uygulamasını kapatıp açın. Listeniz yüklenmiş olacaktır. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi Smart IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Samsung Smart TV’nizde izleyin.

 

SET IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

Samsung Smart TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda SET IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

Samsung Apps’i açın

 

Burası TV’nizin uygulama mağazasıdır. Kumandanızdan menü tuşuna basın ve APPS’ e tıklayın. Arama kutucuğu ile aratıp SET IPTV uygulamasını indirin.

SET IPTV uygulamasını açın

 

SET IPTV uygulamasını indirdikten sonra açın. İşaretli yerde 12 haneli MAC adresiniz olacak.

m3u listenizi yükleyin

 

Bilgisayarınızdan https://cms.manage-setiptv.com/set.app adresine gidin. MAC adresinizi üstteki kutucuğa yazıp Reset butonuna tıklayın. Sonra m3u url kutucuğuna m3u_plus linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve Send butonuna tıklayın. Listenizin yüklendiğine dair uyarı göreceksiniz.

SET IPTV’yi kapatıp açın

 

Bilgisayarınızdan yükleme işini tamamladıktan sonra SET IPTV uygulamasını kapatıp açın. Listeniz yüklenmiş olacaktır. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi Smart IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Samsung Smart TV’nizde izleyin.
Paketlerimizde Neler Var?

Sinema – Spor – Dizi – Belgesel – Yetişkin – Ulusal – Çocuk – Müzik – Yabancı ve daha bir çok kategoride yüksek çözünürlüklü kanallara hemen paketlerimizden birini satın alarak sahip olabilirsiniz.

Canlı Kanallar
VOD Kanallar