Sosyal Medya Hesaplarımız

iPTV Test Yayını – Avrupa

Anasayfa » iPTV Test Yayını – Avrupa

Uzun süreli paket satın almadan önce iptv yayınlarını test mi etmek istiyorsunuz? Aşağıdaki iptv test paketlerinden bölgeniz için olanı hemen satın alın, kalitemizi test edin. Test paketlerimiz, kalitemizi tam anlamıyla görebilmeniz için full paketlerimiz ile aynı içeriğe sahiptir.
(Test paketi satın alıp sonrasında premium (1 yıllık full) paket satın almak isteyen müşterilerimize ödedikleri test bedelini (60 euro üzerinden) indirim yapıyoruz. Diğer paketlere (3 aylık full ve 6 aylık full) geçişlerde ise %10 indirim yapıyoruz. İndirimlerden yararlanabilmek için paketinizi yükseltmeden önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.)
Ödeme işlemini yaptıktan sonra bize bildirmeniz yeterlidir. Test yayınınız 5 dk içinde hazırlanıp tarafınıza teslim edilecektir. Test paketimizden memnun kalmanız durumunda fiyatlar sayfamızdan daha uzun süreli iptv server fiyatlarımızı inceleyebilir ve indirimli (kırmızı yazı ile belirtilen indirim) satın alabilirsiniz.
Tek çekimde tüm kredi, banka (atm) ve ön ödemeli kartlar geçerlidir. Aşağıda logosunu gördüğünüz kartların altında yapabileceğiniz taksit miktarları yazmaktadır.

iptv satın al izle

iPTV Test Yayını Paketi Satın Al

TEST PAKETİ
1 AY
10€
FULL PAKET
PREMIUM İÇERİK
SD, HD ve FHD KANALLAR
3D - 4K - DUAL VOD YAYINLARI
EN YENİ FİLMLER
EN YENİ DİZİLER
ÜCRETSİZ KURULUM
7/12 CANLI DESTEK
PREMIUM PAKET ALIMINDA ÖDEDİĞİNİZ TEST BEDELİ İADE