Sosyal Medya HesaplarımızJoymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Vestel, Beko, Arçelik, Grundig, Sony, Philips ve Hi-Level Smart TV’nizde izleyin.

 

SS IPTV ile NASIL IPTV İZLENİR?

Vestel, Beko, Grundig, Arçelik, Sony, Philips ve Hi-Level Smart TV’nize aşağıdaki adımları uygulayarak sadece birkaç adımda SS IPTV uygulamasını indirip listenizi yükleyerek iptv izlemeye başlayabilirsiniz.

SS IPTV uygulamasını indirin

 

TV’nizin uygulama marketine girin ve SS IPTV uygulamasını bulup indirin. Uygulama marketinin adı şunlardan biri olabilir:

 

  • Vewd App Store
  • Opera TV Store
  • Quick Smart
  • Smart Inter@ctive
  • Uygulama Merkezi
  • Uygulamalar
  • Apps

 

TV’nizde hangisi varsa ona tıklayıp SS IPTV uygulamasını bulup indirin.

SS IPTV uygulamasını açın

 

Smart TV’nizin uygulama marketinden indirdiğiniz SS IPTV uygulamasını açın.

Kurulumu tamamlayın

 

SS IPTV uygulamasını indirip açtığınızda sizi bu şekilde bir ekran karşılar. Bu ekranda ülke vs. önemli değil. Skip butonu ile geçin.

Ayarlar’a tıklayın

 

SS IPTV uygulamasını kurduktan sonra sağ üst köşeden ayarlar/settings butonuna tıklayın.

Kod alın

 

Uygulamanın ayarlar/settings menüsüne girdikten sonra General sekmesinde Get code/Kod al butonuna tıklayın. Tıkladığınızda hemen yan tarafında bir kod çıkacak. Bunu kaybetmeyin.

m3u linkinizi yükleyin

 

Bilgisayarınızdan https://ss-iptv.com/en/users/playlist/ adresine gidin. Paketlerimizden birini satın aldığınızda mail adresinize m3u linki gönderiyoruz. Bu linki SS IPTV uygulamasına yükleyin. Artık joymaxiptv’den satın aldığınız iptv aboneliğinizi SS IPTV uygulaması ile izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

 

NOT: m3u linkinizi yükledikten sonra kanallarda görüntü problemi yaşıyorsanız m3u8 linkinizi yüklemeyi deneyin. m3u8 linkiniz üyelik mailinize gönderilmediyse linkin sonundaki =ts’i =m3u8 olarak değiştirip SS IPTV uygulamasına yükleyebilirsiniz.

Kanalları Kategorilere Ayırma

Görselde gördüğünüz gibi SS IPTV uygulamanızın Settings menüsünde Apperance sekmesine tıklayın ve Common configuration altında Split content by groups kutucuğunu işaretleyin. Bu şekilde kanalları gruplandırma özelliği aktif olacaktır.
Joymaxiptv üyeliğiniz yoksa satın almak için tıklayın.

 

Binlerce şifreli ve şifresiz Full HD iptv kanalını Vestel, Beko, Arçelik, Grundig, Sony, Philips ve Hi-Level Smart TV’nizde izleyin.
Paketlerimizde Neler Var?

Sinema – Spor – Dizi – Belgesel – Yetişkin – Ulusal – Çocuk – Müzik – Yabancı ve daha bir çok kategoride yüksek çözünürlüklü kanallara hemen paketlerimizden birini satın alarak sahip olabilirsiniz.

Canlı Kanallar
VOD Kanallar